Menu

Nota prawna

Strona główna / Nota prawna

Dokładamy starań, aby wszystkie informacje i materiały zawarte w witrynie internetowej kancelarii, w tym wpisy na blogu i wzory dokumentów („Informacje i Materiały”), były dokładne i aktualne, jednak nie gwarantujemy ich poprawności, ani przydatności.

Kancelaria nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne nieścisłości, sposób wykorzystania Informacji i Materiałów zawartych w witrynie internetowej, ani za skutki tego działania.

Informacje i Materiały zamieszczone w witrynie internetowej mają jedynie charakter informacyjny, nie stanowią porady prawnej, ani wykładni prawa, nie kreują żadnego stosunku prawnego pomiędzy kancelarią i użytkownikiem, w szczególności nie mogą być interpretowane jako oferta w rozumieniu prawa, ani też innego rodzaju zobowiązanie kancelarii do świadczenia pomocy prawnej. Kancelaria świadczy usługi pomocy prawnej wyłącznie na podstawie umowy zawartej indywidualnie z klientem przed przyjęciem zlecenia w konkretnej sprawie.

Wpisy na blogu niekoniecznie odzwierciedlają poglądy i stanowisko prawne kancelarii. Wzory dokumentów są przykładami o charakterze wyłącznie edukacyjnym.

Witryna internetowa i cała jej zawartość oraz funkcjonalność podlegają ochronie prawnej i nie mogą być wykorzystywane, kopiowane, etc. bez uprzedniej wyraźnej zgody kancelarii wyrażonej w formie pisemnej pod rygorem nieważności.

Zgłoś uwagi: office@walczynski-partners.com

Adwokat Łódż - Kancelaria adwokacka z Łodzi z filią w Bełchatowie adwokata Piotra Morawca specjalizuje się w prawie karnym, odszkodowawczym i medycznym na obszarze Łodzi, Bełchatowa, gminy Bełchatów, powiatu bełchatowskiego oraz pozostałych okolicznych miejscowości. Oferta kancelarii obejmuje także zagadnienia z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, administracyjnego i handlowego. W internecie kancelarię adwokacką adwokata P. Morawca łatwo znaleźć po następujących frazach: adwokat Łódź, adwokat Bełchatów, adwokaci Bełchatów, kancelaria adwokacka Bełchatów, kancelarie adwokackie Bełchatów, odszkodowania medyczne Bełchatów, odszkodowania Bełchatów.