Menu

Naszą Kancelarię tworzą adwokaci, specjaliści w dziedzinie prawa karnego, medycznego i odszkodowawczego.

adw. Piotr Morawiec

Nasz specjalizacje:

Naszą najmocniejszą stroną jest prawo karne, odszkodowawcze oraz medyczne. Sukcesy w tych obszarach odnosimy przede wszystkim dzięki bogatemu doświadczeniu oraz współpracy z niezależnymi ekspertami.

Prawo karne:

Bronimy naszych klientów w sprawach o przestępstwa przeciwko mieniu, życiu i zdrowiu oraz wolności. Z naszą pełną ofertą zapoznasz się tutaj

Prawo medyczne:

Dzięki współpracy z zewnętrznym zespołem profesjonalnych lekarzy indywidualnie opiniujących każdą sprawę prowadzoną przez kancelarię, jesteśmy w stanie prowadzić najbardziej skomplikowane procesy sądowe. Z naszą pełną ofertą zapoznasz się tutaj.

Prawo odszkodowawcze:

Najczęściej prowadzone przez nas sprawy dotyczą wypadków komunikacyjnych w następstwie, których poszkodowanemu przysługuje roszczenie o odszkodowanie z OC sprawcy szkody

Filia w Bełchatowie:

Klienci z regionu Bełchatowa, Radomska, Piotrkowa otrzymują osobiste wsparcie adwokatów pracujących w naszej filii w Bełchatowie.

Adwokat Łódż - Kancelaria adwokacka z Łodzi z filią w Bełchatowie adwokata Piotra Morawca specjalizuje się w prawie karnym, odszkodowawczym i medycznym na obszarze Łodzi, Bełchatowa, gminy Bełchatów, powiatu bełchatowskiego oraz pozostałych okolicznych miejscowości. Oferta kancelarii obejmuje także zagadnienia z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, administracyjnego i handlowego. W internecie kancelarię adwokacką adwokata P. Morawca łatwo znaleźć po następujących frazach: adwokat Łódź, adwokat Bełchatów, adwokaci Bełchatów, kancelaria adwokacka Bełchatów, kancelarie adwokackie Bełchatów, odszkodowania medyczne Bełchatów, odszkodowania Bełchatów.