Menu

Strefa Klienta

Strona główna / Strefa Klienta

Do pobrania:

Ta strona powstała abyś mógł z pewnego źródła pobrać materiały, dokumenty, pisma, które możesz samodzielnie wykorzystać.

Po prawej stronie znajdziesz odnośniki do poszczególnych materiałów, a poniżej dokumenty do pobrania:

  1. Pobierz doc: Wzór odpowiedzi na pozew oraz komentarz.
  2. Poberz doc: Umowa najmu
  3. Pobierz doc: Umowa najmu lokalu mieszkalnego oraz komentarz
  4. Pobierz doc: Oświadczenie o stanie rodzinny, dochodach i źródłach utrzymania
  5. Co powinien zawierać pozew?

Jeśli chcesz skontaktować się ze mną bezpośrednio:

Napisz do nas: p.morawiec@piotrmorawiec.pl

Komentarze:

20.05.2015

Nowa strona kancelarii już z nami!

Wprawdzie pozostało nam jeszcze kilka szlifów (które mamy nadzieję skończyć szybko), ale nie mogliśmy się już doczekać, żeby ją pokazać. Strona internetowa nie jest dla nas: jest dla Was, naszych klientów, partnerów biznesowych, znajomych. Chcieliśmy w kilku, ale jednak ważnych dla nas słowach, powiedzieć kim jesteśmy. Zależało nam, żebyście mogli […]

Adwokat Łódż - Kancelaria adwokacka z Łodzi z filią w Bełchatowie adwokata Piotra Morawca specjalizuje się w prawie karnym, odszkodowawczym i medycznym na obszarze Łodzi, Bełchatowa, gminy Bełchatów, powiatu bełchatowskiego oraz pozostałych okolicznych miejscowości. Oferta kancelarii obejmuje także zagadnienia z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, administracyjnego i handlowego. W internecie kancelarię adwokacką adwokata P. Morawca łatwo znaleźć po następujących frazach: adwokat Łódź, adwokat Bełchatów, adwokaci Bełchatów, kancelaria adwokacka Bełchatów, kancelarie adwokackie Bełchatów, odszkodowania medyczne Bełchatów, odszkodowania Bełchatów.